Narzędzia Budowlane dla Profesjonalistów
Get Adobe Flash player
O firmie

Troska o utrzymanie wysokiej jakości produktów to główne przesłanie firmy MINERVA.  


Więcej

Współpraca

Zapraszamy do współpracy   sklepy, hurtownie, składy budowlane 


Zadaj pytanie-odpowiemy na pewno 

kontakt

Telefon

tel.+48 32 231-50-72

kom. +48 603-203-227


Szanowni Państwo

Jesteśmy firmą rodzinną, która w pierwszych latach swojej działalności produkowała popularne w kraju wędkarskie kołowrotki spiningowe marki „Mewa”, a po wprowadzeniu niezbędnych nowoczesnych jak na owe czasy zmian pod nazwą „Skalar”.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zdobyte w wytwórczości precyzyjnej uruchomiliśmy produkcję niezawodnych, doskonałych pod względem ergonomicznym profesjonalnych ręcznych narzędzi budowlanych. W procesie produkcji naszych wyrobów opieramy się na surowcach o najwyższych parametrach dzięki czemu możemy Państwu zaproponować trwałe i solidne narzędzia. Wysokiej wytrzymałości nierdzewna stal gwarantuje niezmieniony kształt narzędzi przez cały okres długotrwałego ich użytkowania oraz niezawodne funkcjonowanie aż do naturalnego zużycia. Pełny komfort pracy zapewniają rękojeści z drewna bukowego.

Wyznacznikiem jakości naszych narzędzi jest nasza stała współpraca z wieloma firmami na rynku narzędzi, budowlanych, w kraju i za granicą.
Wszystkich, którzy w swojej ofercie chcą posiadać sprawdzone, niezawodne produkty o wysokiej estetyce wyglądu, zaspakajające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, zapraszamy do współpracy. Znajdziecie Państwo w naszej firmie solidnego i profesjonalnego partnera.

Bożena i Mariusz Niedzielscy